Kūrybinis projektas „Vaikystės spalvos”

Praskriejo visą savaitę trukęs projektas ,,Vaikystės spalvos”. Jau pirmosios projekto įgyvendinimo akimirkos sušvito ryškiausiomis spalvomis.

Dėkojame!

Dėkojame Rojaus ir Ąžuolo Jono, lankančių „Boružėlių” ir „Meškučių” grupes, šeimai už mūsų įstaigai padovanotą smėlį! 

AČIŪ!

Su tarptautine vaikų gynimo diena!

Šį rytą kiekvieną vaiką linksmai pasitiko panelė Vasara ir pasakų Meškutis. Pakvietė linksmai kartu pašokti, aktyviai pajudėti ir kartu nusifotografuoti. Ši šventinė diena vaikams yra įspūdinga, nepakartojama, nes laukia daug pramogų, linksmybių, vaišių… Tegu skamba vaikučių juokas ir spindi džiugesio pilnos jų akys!

Lik sveikas, darželi!

Šiandien įvyko išleistuvių – atsisveikinimo su darželiu šventė. Pasidžiaugėme mūsų priešmokyklinukų mokykline branda, kad kartu su tėveliais suteikėme tvirtus pagrindus jų tolimesnei mokymosi sėkmei. Palinkėjome, kad naujas etapas – mokyklinis startas tiek vaikučiams, tiek jų tėveliams būtų džiugus, įdomus ir įtraukiantis.

,,Ta, kuri gyvena kriauklėje“

Su vaikais vaikščiodami lauke, ypač po lietaus, darželio teritorijoje randame daug vynuoginių sraigių. Ar daug vaikai apie jas žino? Kiek akių turi sraigė? Kam reikalinga kriauklė? Kuo sraigė juda? Kilus šiems klausimams, išsikėlėme tikslą – kuo daugiau sužinoti apie sraigę.

Olimpinio švietimo forumas 2023 – „Kur slypi motyvacija?“

Šiandien mūsų įstaigos logopedės-spec. pedagogės Inesa ir Aistė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rūta ir meninio ugdymo mokytoja Vilma dalyvauja Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuojamame Olimpinio švietimo forume 2023 – „Kur slypi motyvacija?“.

„Gamink su Sveikatiada“ „Vaikystėje“!

,,Vaikystės“ vaikai įveikė jau ketvirtąjį – priešpaskutinį „Sveikatiados“ iššūkį „Gamink su Sveikatiada!“. Vaikai aktyviai siūlė idėjas ir būdus kaip įveikti šį iššūkį.

Kūrybinis projektas „Vaikystė šeimų glėbyje“

Gegužės ir birželio mėnesiais minime svarbias šeimos šventes – mamos ir tėčio dienas. O minint Tarptautinę šeimos dieną, švenčiame net visą savaitę! Savaitės pradžioje sulaukėme grupėse svečių – mamos ir tėčių, kurie kūrybiškai supažindino grupės draugus su savo profesija, aktyviai įtraukė vaikus pažinti darbo įrankius per patirtį.

Bendruomenės šventė

Paminint tarptautinę šeimos dieną, vyko mūsų įstaigos bendruomenės susibūrimas „Šeimadienis“. Atvykęs darželio talismanas lūšiukas Lopcis pakvietė atlikti „prabudukus“ ir linksmai patrepsėti. Visa bendruomenė buvo kviečiama įveikti iššūkį – rankomis apkabinti darželį.  

LTOK mokymai Birštone

Gegužės 10-12 dienomis mūsų įstaigos mokytojos Edita Martinkėnienė ir Elvina Aleknaitė dalyvavo LTOK organizuotuose Olimpinių vertyvių ugdymo programos (OVUP 2.0) II lygmens mokymuose, kurie vyko Birštone. Į mokymus dalyvauti atrinkti buvo 25 ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo pedagogai iš skirtingų Lietuvos miestų ir vietovių, kurie savo profesinėje veikloje jau yra taikę OVUP siūlomus metodus bei praktikas.