Informacija tėveliams

Gerb. Tėveliai, informuojame, kad Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. lapkričio 23 d. sprendimu Nr. A-3792 „Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimą mažinančių priemonių Kauno lopšelio-darželio „Vaikystė“ „Bitučių“ grupėje nustatymo“ ikimokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupėje nuo 2020 m. lapkričio 20 d. iki 2020 m. gruodžio 1 d. įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas. Skaityti daugiau

Dalyvavimas tarptautiniame eTwinning projekte: edukacija „Gera dalintis gerumu“

Šiais metais pasaulinę Gerumo dieną minime būdami tarptautinio eTwinning projekto „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“ dalyviais. Edukacines veiklas labiau orientavome į vidinių būsenų ir jausenų tyrinėjimą, atsipalaidavimo žaidimus ir gerą nuotaiką.

Iššūkis „10 000 žingsnių yra vieni juokai!“ „Vaikystės“ darželyje įveiktas!

Sveikatiados iššūkį: ,,10 000 žingsnių yra vieni juokai!” priėmė bei entuziastingai ir kūrybiškai įveikė net 6 „Vaikystės“ darželio grupės!

Tėvelių dėmesiui

Gerb. Tėveliai,

Atsižvelgiant į vis prastėjančią epidemiologinę padėtį šalyje ir mūsų mieste, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas savo 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. V-2543 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“ stiprina prevencinius veiksmus ugdymo įstaigose. Skaityti daugiau

Džiaugiamės bendryste su socialiniais partneriais

Mūsų įstaiga džiaugiasi daugiamete socialine partneryste su Kauno kolegijos menų ir ugdymo fakulteto pedagogikos katedra.

Lopšelinukų tyrinėjimai lauke

Antradienį „Skruzdėliukų“ ir „Žirniukų“ grupės vaikai skubėjo į savo kiemelį susipažinti su atvykusiais briedžiais ir kiškeliu.

Dėl mokėjimo už darželį

Gerb. Tėveliai,
Norime informuoti dėl mokesčio už darželį klausimų, kurie kyla dabartiniu metu: Skaityti daugiau