Priešmokyklinukų linkėjimai Lietuvai

Šis sausis ypač svarbus visiems lietuviams. Priešmokyklinės „Varliukų“ grupės vaikai ugdėsi pilietiškumą, įgyvendinant projektą „Lietuva, tėvyne mano brangi!“. Norime pasidžiaugti stiprėjančiu vaikų sąmoningumu ir pasidalinti išsakytais linkėjimais savo šaliai.

Kauno švietimo inovacijų centro kvietimas tėveliams

Kauno švietimo inovacijų centras organizuoja nemokamų paskaitų ciklą tėvams, siekiantiems geriau pažinti, suprasti, apsaugoti savo vaiką, ieškoti būdų, kaip ugdyti jo kompetencijas pagal prigimtines galias, charakterio savybes, patirtį, ugdymosi poreikius siekiant individualios vaiko pažangos. Maloniai kviečiame tėvelius dalyvauti renginiuose.

Kauno pedagoginės psichologinės tarnybos kvietimas

Kauno pedagoginė psichologinė tarnyba kviečia 2 – 6 metų amžiaus vaikų tėvelius į grupę „Kaip suprasti savo ikimokyklinuką ir atliepti jo poreikius?”, kuri prasidės nuo 2022 m. sausio 18 d.  16 val. Kauno pedagoginėje psichologinėje tarnyboje (A. Mickevičiaus g.  54), psichologinio konsultavimo  skyriuje (3 aukštas).

Skaityti daugiau

Trys Karaliai neaplenkė ir „Vaikystės” darželio!

Sausio 6 diena minima kaip Trijų Karalių diena, kuri siejasi su šventinio laikotarpio pabaiga. Šiemet, šią šventę, mūsų darželis paminėjo ypač kūrybiškai: vaikai patys vaidino, kaip Išminčiai keliavo aplankyti kūdikėlio, piešė ir karpė jų atvaizdus, patys gaminosi karūnas ir net tapo Karaliais.

Kauno miesto visuomenės sveikatos biuro organizuota edukacinė veikla „Gaminame su šefu“

2022 metų sausio 6 dieną priešmokyklinėje „Varliukų“ vyko Kauno miesto visuomenės sveikatos biuro organizuota edukacinė veikla „Gaminame su šefu“.

Projektas „Aktyviai žaidžiu – sveikai gyvenu”

2021 metais įstaigoje buvo vykdomas projektas „Aktyviai žaidžiu – sveikai gyvenu“.  Šio projekto tikslas buvo skatinti vaikų aktyvumą, praplečiant futboliuko aikštelės funkcionalumą.

Higienos instituto kvietimas

Kviečiame Kauno miesto savivaldybės tėvelius dalyvauti  programoje „Neįtikėtini metai” (The Incredible Years®)! Programa yra skirta tėvams/įtėviams/globėjams, auginantiems 3–6 metų amžiaus vaikus. Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių, moksliniais tyrimais įrodytas ilgalaikis jos efektyvumas. Skaityti daugiau

Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

Mielieji,
Sveikiname su artėjančiomis šventėmis ir džiaugiamės, kad esame kartu!

Skaityti daugiau

Kviečiame dalyvauti šventėje „Švieskit, žibintai!“

Gruodžio 9 d. (ketvirtadienį) 16.30 val.
Labai laukiame visų bendruomenės narių darželio kieme su gera nuotaika ir šiltai  apsirengusių, dėvinčių apsaugines kaukes. Skaityti daugiau