Didysis „Meškučių“ orkestras

Kupini gerų emocijų šiandien „Meškučiai“ autobusu vyko į Kauno miesto muziejų (M.K. Petrauskų skyrių), kuriame dalyvavo edukacijoje „Svečiuose pas muzikos instrumentus“.

Pirmoji „Skruzdėliukų“ išvyka

Jau keletą savaičių „Skruzdėliukų“ grupės vaikai tyrinėja „Trys paršiukai“ pasaką: stebi personažus, juos pamėgdžioja, stato namus, susipažįsta su profesijomis ir pastatais. Šiandien pavasariškas oras pakvietė mažuosius daugiau būti lauke, todėl nieko nelaukdami, iškeliavome pasivaikščioti po Dainavos apylinkes,

Projektas „Aš“ – matomas nematomas“

Jau keletą savaičių „Raidelių“ grupė panašėja į sveikatos mokslų universitetą. Mat, plėtojamas projektas  „Aš“ – matomas nematomas“. 

Projekto „Vaiko kelias į gražią kalbą kartu su pasaka“ žaidimai ankstyvojo amžiaus grupėse

Šiais mokslo metais „Skruzdėliukų“ ir  „Žirniukų“ grupės vaikai toliau sėkmingai tęsia draugystę su „Vaiko kelias į gražią kalbą kartu su pasaka“ projektu. Projektas skirtas ankstyvojo amžiaus vaikų kalbos sutrikimų prevencijai, integruojant pasakas į kasdienes veiklas, taikant artikuliacinio, kalbinio kvėpavimo, girdimojo suvokimo, o taip pat smulkiosios motorikos pratimus.

Vasaris švenčių šurmulyje!

Vasario 12-15 dienomis darželyje šurmuliavo projektas „Vasaris švenčių šurmulyje“.

Didžiuojamės, kad esame lietuviai!

Šiandien paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Vasario 16-oji – pati didžiausia valstybinė šventė, primenanti Lietuvos istoriją.

Žiema, Žiema, bėk iš kiemo!

Šiandien „Vaikystės“ darželio vaikai garsiai šaukė, vydami žiemą iš savo kiemo. Pasigaminę barškalus ir kuo baisesnes kaukes, reikalavo, kad žiema pasitrauktų ir greičiau ateitų pavasaris.

Apsilankymas atsinaujinusiame Tado Ivanausko zoologijos muziejuje

Saulėtą žiemos dieną „Saulučių“ grupės vaikučiai išvažiavo į T. Ivanausko zoologijos muziejų, kur jų laukė edukacija „Pėdsekys gamtoje“.

Virtualūs fizinio aktyvumo užsiėmimai

Su džiaugsmu pranešame, kad visą vasarį vaikai stiprins savo sveikatą respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės” organizuojamuose virtualiuose fizinio aktyvumo užsiėmimuose!