Dalyvavimas tarptautiniame etwinning projekte „Darni aplinka – įtraukiojo ugdymo(-si) įgalinimas”: sveikatingumo diena „Mankštinuosi aš – mankštinkis ir tu”

Šiais metais „Vaikystė” ir toliau tęsia bendradarbiavimą su Kauno lopšelio-darželiu „Šilelis” dalyvaudami tarptautiniame eTwinning projekte „Darni aplinka – įtraukiojo ugdymo/si įgalinimas”. Pasitarę su projekto partneriais, nusprendėme, kad sausio mėnesį pradėsime su aktyvia mankšta!

„Lietuvos mažųjų žaidynių” vėliava jau „Vaikystėje”

Šiandien mūsų įstaigos mokytojos Vilma ir Edita dalyvavo #LTOK ir #RIUKKPA organizuojamo respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės” pirmame etape, seminare „Fizinio raštingumo ugdymo galimybės ikimokyklinio ugdymo įstaigoje”.

„Judesys nauju ritmu” koridoriuose

Šiandien „Vaikystės” koridoriai pasipildė naujais spalvingais lipdukais. Judesio trasų atidarymo ceremonijoje kartu su vaikais smaginosi ir darželio talismanas lūšiukas Lopcis. Nuo šiol vaikai turės dar daugiau galimybių tiek judėti, tiek derinti mąstymo procesus su judesiu.

Kaip pasaka padeda ugdyti vaikų kalbą?

Nuo šių metų spalio mėnesio „Skruzdėliukų“ grupės vaikai dalyvauja ilgalaikiame prevenciniame projekte „Vaiko kelias į gražią kalbą kartu su pasaka“. Projekto tikslas – mokytojų vedamas veiklas susieti su pasaka bei integruoti kalbos ugdymo modelį, t.y. artikuliaciją, kalbinį kvėpavimą, girdimąjį dėmesį bei smulkiąją motoriką. Šiuo tikslus „Skruzdėliukų“ grupės vaikai kasdien varto knygas, stebi jų paveikslėlius, personažus,

Ankstyvojo ugdymo projekto „Ką atrandu lauko erdvėse?“ eksperimentų laboratorijos atidarymas

Visą gruodžio mėnesį ankstyvojo amžiaus grupių kieme buvo įkuriama kuo tikriausia eksperimentų laboratorija, o jau sausio 10 dieną kiemelyje girdėjosi garsiausi šūksniai ir plojimai laboratorijos atidarymo šventėjė!

Trys Karaliai aplankė ,,Vaikystės“ darželį

Trijų Karalių dieną, mūsų darželį aplankė  trys Išminčiai: Kasparas, Merkelis ir Baltazaras.

„FUTBOLIUKO” VARŽYBOS KAUNO BERNARDO BRAZDŽIONIO MOKYKLOJE

Sausio 5 dieną darželio „Meškučių“ ir „Saulučių“ grupių futbolininkų komanda keliavo į Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklą. Čia šurmuliavo dar trijų darželių vaikai, nes vyko Lietuvos futbolo federacijos ir šios mokyklos projekto renginys „Draugaukime ir bendraukime“.

STEP tėvų grupės pabaigtuvės

Daugelis „Vaikystės” tėvelių veikiausiai pastebi apie pasirodančią informaciją ir kvietimus į STEP – tėvystės studijų programą. Užklupusi pandemija, karantinas, karas gerokai pakeitė žmonijos bendravimo būdus, daugybė mokymų, diskusijų persikėlė į „nuotolį”, netgi persisotinome siūlomais nuotoliniais kursais, mokymais, treniruotėmis… Rodos, laiko vis mažiau ir mažiau… Tačiau  sakoma, kad kažką darant, laiko tik daugėja! Džiaugiamės, kad STEP kursai vėl sugrįžo!

Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

Gerbiamieji Tėveliai, 

Sveikiname su gražiausiomis metų šventėmis ir džiaugiamės, kad esame kartu!

„Vaikystės” vardu linkime jaukaus pasibuvimo su pačiais artimiausiais, darnos, džiaugsmo. Tegul Jūsų namuose niekada nestinga šviesos, ramybės ir jaukumo!