Informacija dėl teisės aktų pasikeitimo

Gerb. Tėveliai,

Informuojame, kad nuo 2021 m. rugsėjo 23 d. pasikeitė teisės aktai, reglamentuojantys izoliacijos po kontakto su teigiamu Covid-19 ligos atveju tvarka: ikimokyklinio amžiaus vaikams izoliacija netaikoma, izoliuojasi tik vaikas, kuriam patvirtintas Covid-19, kiti lanko įstaigą, tik izoliuojasi darbuotojai (kuriems netaikomos izoliavimosi išimtys). Skaityti daugiau

Respublikinė akcija „Rieda ratai rateliukai”.

Rugsėjo 22 dieną įvyko respublikinė akcija „Rieda ratai rateliukai”. Darželio vaikučiai nepabūgo šios žvarbiai rudeniškos dienos ir paminėjo tarptautinę dieną be automobilio.

Programos eTwinning apdovanojimai 2021

Rugsėjį pasitinkame džiugia žinia! Rugpjūčio 25 dieną Vilniuje vyko Nacionaliniai programos „eTwinning“ apdovanojimai 2021. Šio renginio metu buvo įteikti Nacionaliniai kokybės ženkleliai (NKŽ).

Rugėjo 1-osios šventė

Gerbiami tėveliai,

Laukiame visų vaikučių – jau lankančių ir pradėsiančių lankyti nuo šio rugsėjo. Rugsėjo 1 dieną visos mūsų darželio grupės darbą pradės 7:00 val. Labai lauktume visų iki 9:00 val. ryto.

Rugsėjo 1-osios šventę organizuojame tik priešmokyklinių („Meškučių” ir „Varliukų”) grupių vaikams. Ji vyks 11:00 val. lauke.

 

Informacija naujai atvykstantiems tėveliams

Gerbiamieji naujai pradėsančių lankyti vaikučių tėveliai,

Maloniai pranešame, kad laukiame jūsų visų rugsėjo 1 – ąją dieną. Gerai suprantame, kad daugelis jaučiate nerimą dėl vaikučių savijautos pirmosiomis darželyje dienomis. Tačiau noriu užtikrinti, kad grupių mokytojos ir visas personalas yra pasirengęs jums padėti įveikti kylančius sunkumus, glaudžiai bendradarbiauti, siekiant užtikrinti sėkmingą vaikučių adaptaciją. Skaityti daugiau

Informacija dėl rugpjūčio mėnesio

Informuojame, kad visos mūsų lopšelio – darželio „Vaikystė“ grupės, švietimo skyriaus vedėjo įsakymu rugpjūčio mėnesį uždaromos. 

Projekto „Keturi metų laikai STEAM veiklose” vasaros etapas

„Skruzdėliukai“ ir „Žirniukai“ vasaros metu šėlsta savo kiemelyje: žaidžia, taškosi ir maudosi vandenyje! Bet iš kur mes galime gauti vandens? Kas jame gali gyventi? Liūtas ar delfinas?