Šią savaitę mūsų darželio mokytoja Gabrielė Juodaitytė dalyvauja darbo stebėjimo vizite Visbyje (Švedija). Tai dar viena Erasmus+ projekto stažuotė, įgyvendinama konsorciumo įstaigų – Kauno lopšelių-darželių „Žilvitis“, „Spindulys“, „Žvangutis“, „Daigelis“, „Pušynėlis“ ir Kauno rajono Užliedžių lopšelis-darželis „Pienė“, visiems kartu kuriant „Laimingo visiems darželio modelį“.
Mokytoja Gabrielė rašo, kad apsilankė vietiniuose Gotlando darželiuose Vaskinde, kuriuose susipažino su įstaigoje dirbančiais pedagogais, daugiau sužinojo apie Švedijos ugdymo sistemą ir jos ypatumus, stebėjo vaikų veiklas lauko bei vidaus aplinkose. „Daugybę smalsumo momentų sukėlė lauko erdvės darželyje, kuriame vaikai aktyviai veikė, statė įvairius statinius iš medžio atraižų, šakų nevaržomi bei drąsiai lipdami į medžius, savarankiškai suprasdami savo galimybes. Vizitai darželiuose buvo naudingi, įdomus bei suteikiantys daugybę naujų įžvalgų!“





