Visa darželio bendruomenė nekantriai laukė pirmosios pavasario šventės – Kaziuko mugės, tad pasiruošimo darbai prasidėjo jau prieš savaitę. Vasario 28, kovo 2 ir 4 dienomis visų grupių vaikai lipdė iš molio įvairius darbelius, o kovo 3 dieną dalyvavo lietuvių liaudies žaidimų – šokių – ratelių užsiėmimuose.
Na, o kovo 5 dieną, ketvirtadienį, darželyje praūžė ir labiausiai visų laukta Kaziuko mugė! Visą savaitę namuose ir grupėse ruošti vaikučių rankdarbiai pagaliau atsidūrė mažųjų pirkėjų krepšeliuose. Norime pasidžiaugti, kad į šventę sugūžėjo ir tėvelių, ir senelių!
Ryte į mugę visus žadino ir kvietė Kazys su Kazyte, o mugės metu visi skubėjo įsigyti mielų rankdarbių ne tik sau, bet ir artimiesiems lauktuvių. Kaip ir kasmet visus atsipūsti, paplepėti ir paklausyti nuotaikingos gyvo garso akordeono muzikos visi buvo kviečiami į tradiciją jau tapusią ,,Karčiamą“ salėje. Šalia „Karčiamos“ buvo įsikūręs ir vienas amatų kampelis – mezgimo. Vaikai galėjo pastebėti, o labiausiai norintys bei drąsiausi net ir patys išbandyti šį amatą.
Vaikai dar ilgai dalinosi įspūdžiais, rodė vieni kitiems įsigytas prekes, džiaugėsi galėję savarankiškai apsipirkti!

„Varliukų“ grupės mokytoja
Justė Labukienė