„Kodėl aš tik dabar apie tai sužinojau?“, „Kodėl tiek daug visko mokė mokykloje, universitete, nieko nepanaudojau, o apie tai, kas čia buvo niekas nepasakojo…?“, „Ši grupė turėtų būti privaloma visiems tėvams, seneliams, visiems, auginantiems vaikus“, – tai dažniausi dalyvių pasisakymai po STEP grupių.

Šįkart į grupę kviečiami tėveliai, kurių vaikų amžius nuo 6 iki 12 metų.
STEP grupė vyks kovo – gegužės mėnesiais,kartą per savaitę, ketvirtadieniais, nuo 18.00 iki 20.30 val.(iš viso – 9 susitikimai).
Pirmas susitikimas – kovo 7 dieną, 18 val., „Vaikystės“ salėje
STEP „Vaikystėje“ veda psichologė Jūratė Lietuvnikienė, sertifikuota STEP grupių vadovė, turinti 8 metų grupių vedimo patirtį.
Pavasarines studijas finansuoja SPPC projektas, taigi, tėveliams mokymai ir netgi dalis knygų nekainuos.
STEP pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimo grupės yra organizuojamos vadovaujantis pasaulyje populiaria tėvų ugdymo programa. STEP įvairaus amžiaus vaikų tėvams suteikia psichologinių žinių, padeda atrasti efektyvių ir puoselėjančių bendravimo su vaiku būdų. Dalyvaudami grupės veikloje tėvai dalinasi savo patirtimi ir mokosi vieni iš kitų, skaito STEP Tėvų knygą ir ieško naujų idėjų, kaip spręsti jiems aktualias auklėjimo ir tėvystės problemas.
Daugiau informacijos, atsiliepimų apie STEP „Vaikystėje“ galite rasti: www.stepgrupes.lt ir https://www.vaikystes.lt/step-grupes-tevams/
Registracija telefonu: 8 680 23413
P.S Diplomuotais pozityvios tėvystės žinovais ir praktikais jau tapo per 140 „Vaikystės“ tėvelių! Junkitės!