Menu Close

Ugdymo organizavimo tvarka nuo rugsėjo 1-os dienos

Gerb. Tėveliai,

Rugsėjo 1 dieną laukiame sugrįžtančių visų vaikučių. Tikimės, kad visi esate sveiki ir nekantraujate sugrįžti. Vykdydami sveikatos apsaugos ministro darželiams nustatytas būtinąsias ugdymo organizavimo sąlygas, ugdymo procesą organizuosime jau nusistovėjusia tvarka:

 1. Vaikus lydinčių asmenų patekimas į grupes bus ribojamas. Tėveliai į grupes bus įleidžiami tik individualiai derinant su grupių mokytojomis. Vidaus patalpose prašysime dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.
 2. Į grupes vaikučius priimsime ir išleisime per skirtingus lopšelio-darželio įėjimus:
 • Meškučių” ir “Boružėlių” grupės – per pagrindinį įėjimą (pagrindinio pastato vidurinės durys);
 • “Raidelių” ir “Varlyčių” grupės – pagrindinio pastato kairės pusės durys;
 • “Skruzdėliukų” ir “Ančiukų” grupėspagrindinio pastato dešinės pusės durys;
 • “Žirniukų” ir “Bitučių grupės – šoninis iš kairės pastato pusės įėjimas;
 • “Saulučių” ir “Nykštukų” grupės – šoninis iš dešinės pastato pusės įėjimas.
 1. Atėję prie įėjimų į grupes, skambinkite grupės mokytojai. Grupių telefonų numeriai bus užrašyti ant durų. Atvykę vaiko(ų) atsiimti, taip pat skambinsite grupės telefonu, arba, jei vaikai bus lauko žaidimų aikštelėje, išsivesite iš aikštelės.
 2. Visų grupių darbo laikas: 7.00 – 17.30 val. (arba 7.30 – 18.00 val. pagal grupės tėvelių susitarimą). Veiklas grupėse vykdysime taip, kad būtų išvengta skirtingas grupes lankančių vaikų kontakto patalpose.
 3. Muzikos, sporto ir kitus užsiėmimus salėje vykdysime atskirai kiekvienos grupės vaikams. Tarp užsiėmimų patalpos bus vėdinamos, dezinfekuojamos.
 4. Švietimo pagalba specialistų kabinetuose bus teikiama individualiai arba vienu metu dirbama tik su tos pačios grupės vaikais. Po kiekvieno užsiėmimo patalpos bus vėdinamos, valomi paviršiai.
 5. Maksimaliai išnaudosime galimybes veiklos organizavimui lauke.

SVARBU:

Apie vaiko neatvykimą į lopšelį – darželį ir apie vaiko sveikatą prašome informuoti nurodytais grupių telefonais iki 8.30 val. ryto.

Vaikams, kurių ugdymas bus tęsiamas mūsų darželyje, sveikatos pažyma (forma Nr. E027-1) laikoma galiojančia iki šių metų pabaigos (tėveliai turės pasirūpinti vaiko sveikatos pažyma iki 2020-12-31). Pridedamas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos 2020-07-07 įsakymas Nr.V-1615

Direktorė

Skip to content