Gegužės 10 d. renginyje „Žaidžiame, draugaujame“ susibūrė ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai.
Ryte, susirinkę salėje, vaikai stebėjo animacinį filmuką, po kurio samprotavo apie draugystę. Visi priėjo prie išvados, kad tikras draugas nebūtinai yra didelis ar gražuolis, bet jis yra šalia ir padeda ištikus sunkumams. Vaikus maloniai nustebino prie jų netikėtai prisijungęs Mikė, kuris ieškojo savo draugės Bitutės. Susipažinę visi kartu pašoko draugystės šokį.
Grįžę į grupes vaikai priešė savo draugą, tai buvo proga vaikams pasamprotauti, kas yra jo draugai ir kuo jie svarbūs, kas tai yra draugystė. Iš visų piešinių buvo sukurta draugų portretų pievelė bei piešiniai ant asfalto.
Vėliau vaikai susirinko darželio kiemelyje, kur pagaliau susitiko Mikė ir Bitutė. Jos džiaugėsi susitikimu ir šia proga nusprendė stadione bėgti draugystės ratą, kuriame svarbiausia – ne lenktyniauti ir pirmauti, o nepalikti savo draugo, elgtis saugiai ir kultūringai, taigi, stiprėjo vaikų savireguliacija ir savikontrolė. Pasiekę finišą, vaikai buvo apdovanoti lipdukais, ant pievelės surengtas piknikas, kuriame buvo dalijamasi vaišėmis. Pasistiprinę energingiausieji bėgo dar kartą.
Renginio metu tobulėjo vaikų bendravimas su bendraamžiais, kultūringo ir saugaus elgesio įgūdžiai, savireguliacija ir savikontrolė, kūrybiškumas, atkaklumas siekti tikslo, buvo patenkintas poreikis judėti. Kiekvienas vaikas atrado sau priimtiniausią atrakciją ir tai suteikė jam puikių emocijų.

Renginio organizatoriai