Visus kviečiame prisijungti prie Unicef akcijos

Visus labai kviečiame prisijungti prie Unicef akcijos ir sudaryti „Vaikystės darželio“ bėgikų komandą. Registracija jau prasidėjusi, belieka tik gerai nusiteikti ir dalyvauti! Laukiame visų penktadienį, Laisvės Alėjoje, prie Įgulos bažnyčios gegužės 18 d. 17 val. akcentas – darželio vėliava.
Renginys, kuris suvienija vaikus visame pasaulyje ir suteikia jiems galimybę padaryti kažką, kad išgelbėtų gyvenimus
PROJEKTĄ GLOBOJA – JOS EKSCELENCIJA LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTĖ DALIA GRYBAUSKAITĖ
Vaikams patinka jaustis suaugusiais. O daugeliui žmonių būti suaugusiu, tai iš dalies reiškia prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie prasmingų darbų.
Unicef vaikų bėgimas gali būti vaiko pirma patirtis su altruizmu ir puiki galimybė įgalinti juos padaryti kažką, kad išgelbėtų ir pagerintų gyvenimus.
Prisijunkite prie Unicef komandos bėgdami Unicef vaikų bėgime, kuriame daugiau nei du tūkstančiai mažųjų bėgikų parodo savo solidarumą su pasaulio vaikais, linksmai praleidžia laiką ir padeda Unicef rinkti lėšas vaikams visame pasaulyje!
Unicef yra finansuojamas tik Jūsų savanoriškais įnašais, tad užregistruokite savo mažylį į Unicef vaikų bėgimą ir visi kartu padėkime užtikrinti, kad kiekvienas vaikas augtų saugus, laimingas ir sveikas.
Pasižiūrėkite video apie Unicef vaikų bėgimą ir pasiektus rezultatus. Bėkite ir išgelbėkite vaiko gyvenimą.
Informacija apie Unicef vaikų bėgimą 2018
Švenčiant Lietuvos atkūrimo šimtmetį ir Unicef Lietuva 25 metų jubiliejų, jau tradicija tapęs Unicef vaikų bėgimas šį pavasarį vyks ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose – Druskininkuose, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje.
„Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestis – parama vaikams: Norėdami užregistruoti vaiką į Unicef vaikų bėgimą ir užtikrinti, kad jis gautų rėmėjų dovanojamus Unicef marškinėlius ir medalį, Jūs turite sumokėti mažiausiai 5 € „Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestį.